Kdo jsme?

ANTIK INVEST s.r.o. je  soukromou investiční skupinou působící na českém trhu. Obchodníci a soukromí sběratelé historického umění se spojili, využili zkušenosti s dlouholetým obchodováním a nabízí veřejnosti rozšíření svého investičního portfolia o investice zaměřené na starožitnosti.

Naše společnost se snaží vyplnit mezeru na trhu. Identifikovali jsme hlavní problém běžného investora, který stojí před rozhodnutím, zda-li peníze vložit na spořící účet, kde má sice garanci nezáporného zůstatku na účtu, avšak pevně stanovený úrok obvykle kolem 0,5%. Nebo možnost zvolit investování přes podílové fondy, kde je možné dosáhnout daleko sympatičtějšího zhodnocení, avšak rizikem významné ztráty.

Naše investiční nástroje pomáhají uspokojit potřebu klienta hned ve čtyřech směrech:

  • Umíme zaručit lukrativní výnos vložených prostředků, který značně převyšuje míru inflace z posledních let.
  • Zaručíme bezpečí, respektive eliminujeme riziko ztráty vložených prostředků vlastní sbírkou starožitností, uloženou v úschovní schránce banky.
  • Garantované zhodnocení investovaných prostředků po celou dobu investice s pravidelnou výplatou zhodnocení.
  • A hlavně umíme nastavit individuální likviditu na míru klienta (možnost přístupu vloženým prostředkům).

Abychom mohli výše uvedené realizovat, čerpáme více než desetileté praxe investičního týmu v oboru, která se díky opětovnému reinvestování nabytého kapitálu posouvá neustále vzhůru celým evropským investičním trhem.

Naše vhodně sestavené portfolio za dobu existence oslovilo stovky lidí a je jen na Vás, kdy se stanete jedním z nich.

 

Vytvořili v: